Menu

Sztuka przenośna

blog o biżuterii artystycznej jej historii i sposobach ekspozycji

Wpisy otagowane : targi

Ściegi Ręczne

anna-sklodowska

W imieniu organizatorek zapraszam Wszystkich na Ściegi Ręczne

Ściegi ręczne

ZAPRASZAMY DO KLUBU SOLEC na ul. Solec 44
26 marca w klubie Solec swoje najnowsze kolekcje zaprezentują:

Aga Paul/ Agata Bieleń/ Anna Pięta-licoreese.com/ Ania Żelazowska-Alelale/ Bartosz Malewicz/ Boutique d'Object/ Daria Siwiak-Motiv Art/ dekornik.pl/ deserowa.pl/ Gravika/ Garazshop.com/ Górska & Korewicka/ Halina Różycka/ Jacek Kłosiński-Hyakinth/ Kajka Woźnicka-Spokostudio/ Kibako/ Magda Jaworska/ Magdalena Ziółkowska/ mamapiki/ Marta Skuza & Magda Szyszka/ MissSpark/ Pan tu nie stał/ Piotr Czachor/ Purol Design/ Polar Summer/ Raramodo/ reddotgirl/ Roboty Ręczne.

RAZEM ponad 30 WYSTAWCÓW, nowe miejsce i oczywiście nowe projekty.
Wszystko z dobrą kawą, napojami wyskokowymi, muzyką, słońcem i Waszym wybornym towarzystwem.

Ściegi Ręczne Vol. 4, czyli kolejną, wiosenną tym razem, edycję imprezy skierowanej do wszystkich smakoszy rzeczy odróżniających się od szablonowych, masowo wyprodukowanych wzorów.
Ściegi Ręczne to promocja idei slow fashion a projekty dostępnych na naszych targach projektantów, cenowo prawie nie odbiegają od popularnych sieciówek, zwyciężając je niezwykłą jakością materiału i wykonania.

Do organizacji kolejnych ściegów zmusiła nas obserwacja handmadeowego rynku i dostrzeżenie nowych projektantów, których nie sposób nie pokazać światu.
Poza tym, perspektywa wiosennego chill out’u z ciuchami i dodatkami w klubie Solec wydała nam się niezwykle kusząca.
Ściegi Ręczne to odpowiedź na tandetę z sieciówek i kosmicznie drogie projekty topowych projektantów.
Przyjdźcie a zobaczycie, że dobry autorski krój nie musi być drogi, bo kojarzony wyłącznie z topowymi nazwiskami, z modowych magazynów. 
Przyjdźcie a odkryjecie, że profesjonalnie zaprojektowany wzór to nie luksus przeznaczony dla oderwanych od finansowych realiów celebrytów, a w tym kraju pełno jest zdolnych ludzi, ze swoim miejscem na tekstylnym rynku.

Pierwsza edycja targów odbyła się latem, skąpana w słońcu i gorącu. 
Było nieznośnie dobrze projektowo i okrutnie miło towarzysko, a zatem sukces premierowej części nie pozostawił nam wyboru i postanowiłyśmy zorganizować kolejną edycję. Tuż przed świętami, mikołajkami i sylwestrem, kiedy zapotrzebowanie na prezenty rośnie, w sklepach szaleństwo i pełno chińszczyzny, coraz mniej obiektów, których szukaliśmy a coraz więcej przypadkowych wyborów dokonanych w amoku....Ostani raz widzieliśmy się tuż przed walentynkami, w pięknej odsłonie Ściegi Beauty Love u Jagi Hupało. 

ŚCIEGI RĘCZNE powstały po to, by kilka razy w roku umożliwić Wam nabycie czegoś naprawdę specjalnego. 
Projektanci czwartej już edycji Ściegów Ręcznych pokażą nowe, niezwykłe i jak zawsze fachowo wykonane: kolczyki, broszki, zabawki, kubki, naszyjniki, opaski, poduszki, torby, sukienki, lampy, spodnie, marynary, szarawary i dadzą na siebie namiary ;)
Dopasują, dobiorą, dostosują do waszych potrzeb i jeszcze się uśmiechną - niemożliwe na sieciówkowym rynku w centrach handlowych.
Dlatego jeśli nie znosisz zakupów w tłoku, lubisz ładne rzeczy, cenisz sobie profesjonalnie zaprojektowane formy, chcesz sprawić radość komuś ważnemu czymś extra, albo po prostu lubisz tego typu imprezy przyjdź 26 marca 2011 o 11:00 na Ściegi i delektuj się
Solec 44 zapewni gry i zabawy dla dobra sprawy...
re:produkcje

anna-sklodowska

W tym roku w okresie przedświątecznym mamy wyjątkowo dużą ofertę kiermaszów i targów.

Tym razem chciałabym Wam zaproponować re:produkcje w Basenie Artystycznym.

re:produkcje

A takie informacje przekazują sami organizatorzy:

Trzecia edycja targów rękodzieła - biżuterii, ubrań i wyrobów codziennego użytku R E : p r o d u k c j e potrwa tym razem aż DWA dni! Zapowiada się więc gorrrący grudzień dla wszystkich wielbicieli hand made’u. KAŻDY znajdzie tam coś dla siebie, jak i niebanalne prezenty gwiazdkowe dla swoich najbliższych. Do wyboru, do koloru: dodatki, biżuteria, ubrania i ceramika. A wszystko to z pomysłem, polotem, świetnie wykonane i zupełnie unikatowe. W sumie w imprezie udział weźmie ponad 180 artystów z Warszawy i całej Polski i, co ważne, każdego dnia zaprezentują się inni twórcy. Będzie to zatem bez wątpienia największa tego typu impreza w kraju. Na poprzednich edycjach gościliśmy: Green Establishment, Violę Lee Design, Motiv Art, Licoreese, Karinę Królak, Bugenwilla, Alelale, Patkę Smirnow, iw design, Twins i wielu, wielu innych. I tym razem nie zapomnimy o potrzebujących. Po raz kolejny organizowana będzie akcja ekologiczno-charytatywna pod hasłem: „Wkręć się w Rękodzieło”, w ramach której będziemy zbierać plastikowe nakrętki, które zostaną wymienione na wózki inwalidzkie i protezy. Na osobę, która przyniesie najwięcej nakrętek, czekać będą fantastyczne nagrody, wykonane przez RE:produkcyjnych artystów! Impreza odbędzie się w kultowym Centralnym Basenie Artystycznym. Zagra DJ na żywo, zapewniamy też bar obfitujący w jadło i napoje. Autorką plakatu na tę edycję targów jest Natalia Jaroszewicz. Wstęp płatny: 5 zł.

Modobranie

anna-sklodowska

 

W okresie przedświątecznym polecam Wam wszystkim Modobranie.Na pewno uda się znaleźć ciekawe i oryginalne prezenty.
http://www.modobranie.pl/

W okresie przedświątecznym polecam Wam wszystkim Modobranie. Na pewno uda się znaleźć ciekawe i oryginalne prezenty.

http://www.modobranie.pl/

modobranie

 

© Sztuka przenośna
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci